İletişime Geç

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Oksizinc Hakkında

Oksizinc, Dermotek Laboratuvarları tarafından Türkiye’de üretilen 100% Türk dermo kozmetik cilt bakım markasıdır. Ürünlerimiz 2008 yılından beri Sağlık Bakanlığı’ndan GMP Sertifikalı tesislerimizde büyük titizlikle ve özenle üretilmektedir.

Oksizinc; çinkonun cilt ve deri üzerindeki bütün faydalarının sağlıklı bir kozmetik üründe tüketici ile buluşarak, günlük yaşam rutinimizde karşı karşıya kaldığımız cilt sorunlarında tedaviye yardımcı olma misyonuyla doğmuştur. Bu misyon çerçevesinde ürünlerimiz Türk Dermatoloji Hekimleri ve Kimya Mühendislerinin ortak ar-ge çalışmaları ile formüle edilmektedir ve sadece Eczanelerde satılmaktadır.

Güvenilir ve Sağlıklı kozmetik ürünlerle sürekli kendisini yenileyecek olan Oksizinc, Türkiye’de bebek bezi pişiği, yatak yaraları, hafif yanıklar ve kızarıklıklar, enfekte olmamış yaralar, akne – sivilce, epilasyon sonrası oluşan hassasiyet vb. bir çok hayat kalitemizi etkileyen deri rahatsızlıklarında kolay ulaşılabilen ve tedaviye yardımcı olarak çözümler sunan bir marka olmayı başarmıştır.

2017 yılında yaklaşık 18.000 eczanede tüketici ile buluşmayı başarmış olan, bu alanda Türkiye’de en çok satılan ilk 3 marka içine giren ve en önemlisi doktor reçetesine de girmeyi başarmış olan Oksizinc misyonu ve vizyonuna bağlı olarak sürekli kendini yenilemeye devam edecektir.

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Oksizinc Nedir?

Oksizinc, içeriğindeki çinko oksit, natürel balık yağı ve çay ağacı yağı ile pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.